wtorek, 2 grudnia 2014

Pierwsze spotkanie za nami :)

Wieczorem 2. grudnia br. udało nam się spotkać na 2 godziny w ojcowskim gronie. Spotkanie było owocne. Podczas niego ustaliliśmy wspólnie zasady naszych spotkań.
Oto one:
- Spotkania mają formułę otwartą, każdy ojciec może się przyłączyć
- Spotykamy się raz na miesiąc w pierwsze wtorki miesiąca, o godz. 20.00, w styczniu wyjątkowo spotkanie odbędzie się za tydzień (13.01), miejsce spotkań to Przystanek Twórczej Edukacji w Wyszkowie (ul. Chopina 9, Apartamenty Preludium)
- W czasie spotkań trzymamy się następujących zasad (podobnie, jak na warsztatach):
-- Mówimy na temat
-- Mówimy pojedynczo i nie przerywamy sobie wypowiedzi
-- Nie komentujemy, nie oceniamy
-- Mówimy w swoim imieniu
-- Zachowujemy dyskrecję
-- Dotrzymujemy słowa

W czasie spotkania przepracowaliśmy też sesję 1. z programu dla Klubu Ojców w książce "7 sekretów efektywnych ojców". Niektórzy wypożyczyli książki i audiobooki z klubowej biblioteczki (przypomnę, mamy 30 ciekawych pozycji). Umówiliśmy się, że wypożyczamy na miesiąc do 3 egz.

Tych, którzy nie dotarli oraz innych ojców zainteresowanych udziałem w spotkaniach Klubu zapraszam na styczniowe spotkanie Klubu Ojców, które odbędzie się za tydzień (13.01) w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie (ul. Chopina 9, Apartamenty Preludium) o godz. 20.00 (czas trwania to max. 2 godz.). Na spotkaniu przejdziemy do sesji 2., będzie też można wypożyczyć książkę lub/i audiobooka.

Proszę o potwierdzenie przybycia (mailowo - odkrywamyojcostwo@gmail.com lub sms'em pod nr 607 168 295).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz