środa, 3 grudnia 2014

"Odważni" w Zabrodziu!

W najbliższą niedzielę 7 grudnia 2014 r. o godz. 18.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu odbędzie się pokaz filmu "Odważni". Ojców z żonami na projekcję filmową zapraszają Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Zabrodziu, Proboszcz Parafii w Niegowie oraz Wyszkowski Klub Ojców. Wstęp wolny.

Film przedstawia historię pięciu różnych ojców, dylematy i wyzwania przed którymi stoją. Bez wątpienia zainspiruje wszystkich ojców, aby bardziej zaangażowali się w swoją rolę i stali się takimi ojcami, jakich potrzebują ich dzieci.

Jedna ze scen przedstawiająca Javiera, który ma wiele problemów z utrzymaniem się na rynku pracy i martwi się czy garnitur, który kupił na specjalną okazję, nie kosztował za dużo. Ale jego żona, Carmen, wesprze go i przypomni o pewnej ważnej prawdzie dotyczącej jego i wszystkich ojców.

Film ukazuje wiele różnych dylematów współczesnych ojców. Bohaterowie filmu inspirują do zaangażowania w ojcostwo. Stawiają też każdemu mężczyźnie jako ojcu wciąż aktualne pytanie: chcesz zadowolić się łatwizną czy zdobędziesz się na pójście drogą odwagi?

Wstęp wolny!


Zobacz zwiastun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz