niedziela, 9 listopada 2014

"Bliżej - pełna łączność" - krótka relacja z warszTatów

Jak ważna jest rola ojca w życiu dzieci mogli przekonać się uczestnicy warsztatów "Bliżej - pełna łączność", które odbyły się w sobotę 8 listopada 2014 r. w Wyszkowie w ramach projektu "Odkrywamy ojcostwo".


W warsztatach przeprowadzonych przez Inicjatywę Tato.Net uczestniczyli ojcowie z powiatu wyszkowskiego, którzy przyszli by wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności. Podczas warsztatów uczestnicy poznawali mocne strony swojego ojcostwa, uczyli się, jak utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa, jak wykorzystać umiejętności przydatne do wzmocnienia więzi z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju oraz tworzyli Tato-Plan, czyli praktyczny plan działania. 

Warsztaty były również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w męskim gronie. Na zakończenie zaproszono wszystkich do przyłączenia się do Klubu Ojców w Wyszkowie. Spotkanie otwierające odbędzie się już 16 listopada 2014 r. o godz. 15.30 w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu "Odkrywamy ojcostwo", który jest dofinansowany ze środków Programu „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS oraz Stowarzyszenie Europa i My. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz