sobota, 14 listopada 2015

Poławiacze pereł w Przystanku Twórczej Edukacji!

W sobotę 14.11.2015 r. 20 ojców z Wyszkowa oraz bliższych i dalszych okolic :) wzięło udział w niecodziennych warsztatach "Tato - Odkrywca Talentów" - drugim tego typu wydarzeniu w Polsce. Na warsztaty Panowie zostali zaproszeni przez Przystanek Twórczej Edukacji w Wyszkowie, Burmistrza Wyszkowa oraz Inicjatywę Tato.Net działającą na rzecz budowania kultury odpowiedzialnego ojcostwa.

Spotkanie poprowadził dr hab. Grzegorz Grochowski - specjalista rozwoju osobistego i dydaktyki zdolności,  twórca i prowadzący szkoleń dla rodziców, nauczycieli i młodzieży, dotyczących odkrywania i rozwoju talentów, autor licznych publikacji, trener inicjatywy Tato.Net, promotor kreatywnej edukacji przez całe życie.

Uczestnicy warsztatów uczyli się, jak odkrywać i rozwijać talenty swoich dzieci. Aby skutecznie wesprzeć rozwój talentu dziecka, tata powinien wejść w rolę badacza - odkrywcy talentu, następnie mentora, który zadba o warunki do rozwijania talentu i wreszcie managera - stwarzającego różne okazje do zaprezentowania talentu dziecka.

Udział w warsztatach ojców z gminy Wyszków został sfinansowany przez Burmistrza Wyszkowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz