niedziela, 5 października 2014

Jak odnaleźć się w roli męża i ojca w XXI wieku? Zapraszamy na film "Odważni"

Zapraszamy na pokaz filmu "Odważni", który odbędzie się w ramach projektu "Odkrywamy ojcostwo" w dniu 19.10.2014 (niedziela) o godz. 16.30 w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie (ul. Chopina, parter w budynku Apartamenty Preludium).

Film przedstawia historię pięciu różnych ojców, dylematy i wyzwania przed którymi stoją. Bez wątpienia zainspiruje wszystkich ojców, aby bardziej zaangażowali się w swoją rolę i stali się takimi ojcami, jakich potrzebują ich dzieci.

Jedna ze scen przedstawiająca Javiera, który ma wiele problemów z utrzymaniem się na rynku pracy i martwi się czy garnitur, który kupił na specjalną okazję, nie kosztował za dużo. Ale jego żona, Carmen, wesprze go i przypomni o pewnej ważnej prawdzie dotyczącej jego i wszystkich ojców.

Film ukazuje wiele różnych dylematów współczesnych ojców. Bohaterowie filmu inspirują do zaangażowania w ojcostwo. Stawiają też każdemu mężczyźnie jako ojcu wciąż aktualne pytanie: chcesz zadowolić się łatwizną czy zdobędziesz się na pójście drogą odwagi?

Wstęp wolny!

Zgłoszenia: tel. 607 168 295, e-mail: odkrywamyojcostwo@gmail.com

Zobacz zwiastun

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz